Yealink T46U IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz
Yealink T46U IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz

Yealink T46U IP Telefon PoE Destekli - Adaptörsüz

0,00
Marka : YEALİNK
Fiyat : $ 140.00  + KDV
KDV Dahil : ₺5.554,70
TL Fiyat : ₺4.628,92(₺925,78 + KDV)

Yealink Optima HD ses; 4.3 480x720 renkli LCD ekran;

dahili iki adet USB portu; USB dongle ile birlikte Bluetooth desteği;

6 SIP hesap desteği; toplamda 41 tuş; çift portlu 10/100/1000 Ethernet Switch; PoE desteği;

RJ-9 kulaklık çıkışı; EHS desteği; genişleme modülü desteği;

opsiyonel duvar montaj aparatı; opsiyonel güç adaptörü

:

 

 

 

Yealink T46U Verimliliği Artırmak için Devrim Niteliğinde IP Telefon

Yealink T46U Verimliliği Artırmak için Devrim Niteliğinde IP Telefon yöneticiler ve profesyoneller için tasarlananan, daha iyi genel performansa sahip nihai bir iletişim aracıdır. Telefon, daha parlak ve daha canlı görünen çekici bir yüksek çözünürlüklü TFT renkli ekran kullanmaktadır. Yealink Optima HD Ses teknolojisi ve Opus'un geniş bant codec bileşeni olan T46U, size mükemmel ses kalitesi ve kristal netliğinde ses iletişimi sunar. Ayrıca, T46U, Bluetooth, Wi-Fi, USB kulaklık ve USB kaydını gerçekleştiren bir telefona çift USB bağlantı noktası koyar ve bunlardan herhangi birini ihtiyaçlarınıza göre serbestçe kullanabilirsiniz.

Kolay Özelleştirebilme

İki USB bağlantı noktasına sahip Yealink T46U ile, ofiste Bluetooth, Wi-Fi, USB kulaklık ve USB kaydını mümkün kılabilirsiniz.İki USB bağlantısını da telefon özelliklerini zenginleştirmek için ihtiyaçlarınıza göre serbestçe kullanabilirsiniz.

HD Ses

Yealink Optima HD Voice teknolojisi, maksimum akustik performans için en yeni donanımı ve yazılımı geniş bant teknolojisiyle birleştirir. Tamamen açık, çok yönlü bir ses codec bileşeni olan Opus, yüksek ağ bant genişliğindeki diğer geniş bant codec bileşenlerinden daha yüksek bir HD ses kalitesi gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır. İşitme cihazı uyumlu (HAC) ahizesi, işitme kaybı olan kişinin sesi daha net duymasına yardımcı olur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR