Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Black
Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Black

Jabra Evolve2 85 Link380a MS Stereo Black Kulaklık

0,00
Marka : JABRA
Fiyat : $ 450.00  + KDV
KDV Dahil : ₺17.854,40
TL Fiyat : ₺14.878,67(₺2.975,73 + KDV)

  • Bağlantı Arayüzü: 3,5 mm Jacklı
  • Bağlantı Arayüzü: USB
  • Bağlantı Şekli: Kablosuz
  • Bluetooth: Var
  • Kulaklık Tipi: Çift Taraflı
  • Kullanım Alanı: Ofis İçi
  • Kullanım şekli: Kulaküstü
  • Uyumluluk: Bilgisayar
  • Uyumluluk: Cep Telefonu

:

Jabra Evolve2 85, günümüzde yaygınlaşan açık ofis mimarisi ile ihtiyaç haline gelen son teknoloji dijital hibrit ANC Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahip kurumsal kulaklık setidir. Açık ofis ve kalabalık ortamlarda işine odaklanmak isteyen profesyonel çalışanlar için üretilmiştir.

 

ÖZELLİKLER

 

 

Gürültü önleme

Dilediğiniz yerde anında sessiz bir ortam oluşturmak için üretilen Evolve2 85 daha gelişmiş dijital yonga seti ile desteklenen son teknoloji dijital hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip ve olağanüstü bir gürültü izolasyonu için tasarlanan birinci sınıf profesyonel mikrofonlu kulaklık üretilmiştir.

Gelişmiş meguliyet ışığı

Meşgul ışığı her yönden görünür kılarak yeni bir düzeye taşındı. Telefon görüşmesi yapıyorken veya toplantıdayken kırmızı ışık otomatik olarak etkinleştirilir. İsterseniz bir düğmeye dokunarak ışığı kendiniz de etkinleştirebilirsiniz. Böylece, başınızı kaşıyacak vaktiniz olmadığında bile meşgul ışığınız, sizi dikkatinizi dağıtabilecek tüm etmenlerden korur.

Daha büyük hoparlörler. Daha kaliteli ses.

Güçlü izolasyona sahip 40 mm'lik güçlü hoparlörlere sahip Evolve2 85. Gelişmiş dijital yonga seti ve en yeni AAC kodeği sayesinde müziğinizi her zamankinden daha iyi kalitede dinleyebilirsiniz.

 

İki Bluetooth cihaza bağlanabilirlik

İki Bluetooth cihaza aynı anda bağlanabilmesi sayesinde aramalarınız ve müziğiniz bir arada. Bağlı olduğunuz cihazdan 30 metre uzaklaşabilme kolaylığı.

Yüksek kalite ile telefon görüşmeleri

Telefon görüşmelerinde yüksek netlikte arama kalitesi elde etmek için daha öncede belirtilen gelişmiş dijital yonga setiyle desteklenen 10 mikrofon ile telefon görüşme performansını daha da iyi hale getirilmiştir.

Kullandığınız platformla uyumludur

Jabra’nın tüm kulaklıkları ve mikrofonlu hoparlörleri, en popüler online sesli arama hizmetleri ile uyumludur. Mükemmel bir ses kalitesini üstün konfor ile buluşturan ürünlerimiz, kutudan çıkarıldıkları gibi çalışır. UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

Daha yüksek performanslı batarya

Jabra Evolve2 85 kablosuz kulaklık tam şarj süresi 2,5 saat olup 37 saat kullanım süresi sağlarken 15 dakikalık bir şarj süresinde 8 saat kullanım süresi kullanıcılarına sağlamaktadır. Yoğun hayat temposunda dahi sizi yarı yolda bırakmayacak bir kulaklığı çantanızda taşımak herkesi memnun edeceğinde hem fikiriz herhalde.

UC onaylı profesyonel kulak içi kulaklıklar. Ofisa dışı kullanım içinde optimize edilmiştir.

Evolve2 85, Skype Kurumsal, Teams ve UC onaylı tasarımıyla önemli aramalarınız için güvenilir bir tercihtir. Özellikle açık ofis ortamında ve ofis dışında cafe gibi alanlarda çalışırken üstün bir ses ve arama kalitesi sunan kulaklık, rüzgâr gürültüsü veya zayıf bağlantı gibi etkenleri dert etmenize gerek bırakmaz. USB Bluetooth adaptörü sayesinde aynı anda hem bilgisayarınızı hem de akıllı telefonunuzu bağlayabilirsiniz.

UC ve MS sertifikası nedir ?

UC, Birleşik İletişim anlamına gelen “Unified Communications” kelimelerinin kısaltmasıdır ve kurumsal iletişim hizmetlerinin entegrasyonunu tanımlar. Yani, sesli iletişim cihazının UC sistemleri sunan Cisco, Avaya ve önde gelen daha birçok iletişim çözümü için optimize edildiği anlamına gelir. MS ise Skype for Business ve Microsoft Teams onaylı cihazlardır, Microsoft’un belgelendirme prosedürüne tabi tutulmuştur.

Müziğiniz için üstün ses kalitesi. Gerektiğinde işinize odaklanabilmenizi sağlar

Jabra tarafından geliştirilmiş hoparlörler, müziğiniz için arzuladığınız ses kalitesini sağlar. Kulak içi tasarım ise, pasif gürültü önleyici özelliği ile çevrenizdeki gürültüleri engeller ve işinize odaklanabilmenizi sağlar. Entegre edilmiş meşgul ışığı, çevrenizdekiler için “beni rahatsız etmeyin” anlamına gelir.

Sesli Asistan destekli. Kullanımı kolay.

Tek tuş üzerinden Amazon Alexa, Siri ve Google Assistant erişimini destekler. Kullanıcısına hayatı tek bir tuşa basarak kolaylaştırır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR