GRANDSTREAM GRP2636 IP Telefon
GRANDSTREAM GRP2636 IP Telefon

GRANDSTREAM GRP2636 IP Telefon

0,00
Fiyat : $ 220.00  + KDV
KDV Dahil : ₺8.728,82
TL Fiyat : ₺7.274,01(₺1.454,80 + KDV)

Profesyonel Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonların GRP serisinin bir parçası olan GRP2636, toplu dağıtım ve kolay yönetim için sıfır temaslı provizyon ile tasarlanmış 4,3 inç renkli LCD ekrana sahip, yönetici kalitesinde 12 satırlı bir modeldir.

Taşıyıcı Sınıfı IP Telefonların GRP serisinin bir parçası olan GRP2636, toplu dağıtım ve kolay yönetim için sıfır temaslı provizyon ile tasarlanmış profesyonel bir 12 hatlı modeldir. Şık bir tasarıma ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak için 5 yönlü sesli konferans, entegre PoE ve Wi-Fi, kullanıcıların en yüksek netlikte iletişim kurmasını sağlamak için hem hoparlörde hem de ahizede tam HD ses dahil olmak üzere yeni nesil özellikler paketine sahiptir. GRP serisi, güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil olmak üzere kurumsal düzeyde güvenlik sağlamak için taşıyıcı düzeyinde güvenlik özellikleri içerir. Bulut sağlama ve merkezi yönetim için GRP2636, Grandstream uç noktalarının dağıtımlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arabirim sağlayan Grandstream’in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) tarafından desteklenir. GRP2636, gelişmiş işlevsellik ile yüksek çağrı hacimlerini yönetmesi gereken meşgul profesyoneller ve resepsiyon görevlileri için mükemmel seçimdir. İşletmeler, servis sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar tarafından kolay dağıtım için tasarlanan GRP2636, kullanımı ve dağıtımı kolay bir ses uç noktası sunar.

:
  • 12 hat, 6 SIP hesabı
  • Grandstream cihazlarını yapılandırmak, sağlamak, yönetmek ve izlemek için merkezi bir arayüz sağlayan GDMS tarafından desteklenir
  • Plantronics kulaklıklarla EHS’ye izin veren RJ9 kulaklık jakı ve entegre USB Kulaklık desteği
  • Ses kalitesini ve netliği en üst düzeye çıkarmak için HD sesli tam çift yönlü hoparlör
  • Arka plan gürültüsünü en aza indirmek için gürültü kalkanı teknolojisi ile donatılmıştır
  • Entegre PoE ile çift anahtarlı otomatik algılamalı 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet bağlantı noktaları
  • Kolay konferans aramaları için 5 yönlü sesli konferansı destekler
  • Güvenli önyükleme, çift bellenim görüntüleri ve şifreli veri depolama dahil kurumsal düzeyde koruma
  • Kolay logo özelleştirmesi veri depolamasına izin vermek için değiştirilebilir ön yüz
  • Entegre çift bantlı Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4Ghz ve 5Ghz)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR