FANVİL X3SW IP POE RENKLİ EKRAN TELEFON (WİFİ)
FANVİL X3SW IP POE RENKLİ EKRAN TELEFON (WİFİ)

FANVİL X3SW IP POE RENKLİ EKRAN TELEFON (WİFİ)

0,00
Marka : FANVİL
Fiyat : $ 49.00  + KDV
KDV Dahil : ₺1.944,15
TL Fiyat : ₺1.620,12(₺324,02 + KDV)

 

Teknik Özellikler

 

· 4 SIP hattı
· Dahili 2,4 GHz WiFi
· 2,4” ana renkli ekran
· Hoparlörde ve ahizede HD ses
· EHS kablosuz kulaklığı destekler
· 6 yönlü sesli konferansı destekler
· 45 ve 50 derecelik 2 ayarlanabilir açıya sahip stant

:
Fanvil X3SW WiFi Telefon
 
X3SW, kablosuz işini gerçekleştiren ve işbirliğinin verimliliğini artıran 2,4 inç renkli ekranlı bir WiFi telefonudur. HD ses, dahili 2.4G WiFi, 6 yönlü sesli konferans ile birden fazla kurumsal senaryo için uygundur ve kullanıcılar için yüksek kaliteli ve kullanımı kolay bir deneyim sunar.
 

Dahili 2.4G WiFi

Fanvil X3SW, 2.4G WiFi'yi destekler ve kullanıcıların ağa bağlanmak ve kablosuz ofis oluşturmak için daha fazla seçeneğe sahip olmasını sağlar. Daha az kablolama, ofis ortamını daha özlü ve cihaz dağıtımını daha esnek hale getirir.


6 Yönlü Sesli Konferansnı Destekleyen Konferans düzenleyicisi, işletmenin verimli dahili ve harici ortak çalışmasını gerçekleştirerek ve iletişim verimliliğini büyük ölçüde artırarak, konferansa katılmak üzere en fazla 5 katılımcıyı davet edebilir.

 

Mükemmel Gürültü Azaltma ile HD Sesli Arama

Fanvil X3SW, HD sesli ahize, dahili HD hoparlörlere sahiptir ve geniş bant ses codec protokolü G.722 ve Opus'u destekler. Kullanıcılara mükemmel gürültü azaltma ile ideal HD sesli iletişim deneyimi sunar.

 

 

Esnek Ofis İşbirliği

Fanvil X3SW, EHS kablosuz kulaklığın EHS adaptörü aracılığıyla bağlanmasını destekler. Kullanıcılar sesli iletişim kurarken çoklu görev yapabilir, iş verimliliğini büyük ölçüde artırır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR